Jeans + sneakers = True LOVE
DENIM, niet meer weg te denken uit het straatbeeld. In de garderobe van iedere vrouw ( en bij de mannen natuurijk ) is zeker één denim kledingstuk terug te vinden. Dit zomerseizoen is het hipper dan ooit! Een echte Musthave!
In outfits zie je enorm veel jeans. Jeans in combinatie met andere materialen maar ook zeker in combinatie met.. nog meer jeans. Never too much denim!
Om ook deze trend te volgen hebben wij jeans verwerkt in onze collectie. Want waarom ook niet, Denim op je schoenen!? Om het vrouwelijk te houden hebben wij mooie borduursels van bloemen en sterren toegevoegd, a match made in heaven ;-)
Glasgow - Jeans emrboidery - € 79,95
SOON ONLINE
Vind je denim gecombineerd met denim een beetje too much? Draag je jeans dan gewoon met een frisse witte sneaker deze zomer. Een witte gymp is altijd goed!
Glasgow - Aniline / Jacinta - € 79,95